Рахівську районну організацію політичної партії «УДАР Віталія Кличка» очолив Василь Дан

Опубліковано:

16 грудня, відбулася Конференція Рахівської районної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка», якою обрано голову та керівні органи партосередку.Очолив «УДАР» Рахівщини Дан Василь Іванович – відома в краї особистість, очільник Рахівської районної ради VII скликання. За його кандидатуру делегати проголосували одноголосно.Обрано й новий склад Ревізійної комісії та Ради Рахівської районної організації «УДАРу Віталія Кличка».

Василь Дан подякував партійцям за довіру та запевнив, що докладе всіх зусиль, аби її виправдати. «Щиро вдячний за довіру керівництву Партії та одностайну підтримку делегатам.

«Знаю, часи нелегкі, і не лише в нашій державі, а й в усьому світі. Але це означає лише одне: мусимо не здаватися та не демотивуватися. Навпаки – ми маємо об’єднатися, згуртуватися і разом долати труднощі та вирішувати наявні проблеми. У нас сильний лідер партії – Віталій Кличко, у нас сильна команда. І наша мрія та мета – зробити сильною Україну», – сказав новообраний голова Рахівської районної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Василь Дан.

Про Захід