Псевдодіяльність смотрящих Зеленського знищить заклади, що надають допомогу закарпатцям

Опубліковано:

Бурхлива псевдодіяльність смотрящих Зеленського знищить заклади, що надають висококваліфіковану допомогу мешканцям Закарпатської області.

Про це застерігає народна депутатка України Іванна Климпуш-Цинцадзе.

Мова про проект приєднання 15 обласних медичних закладів до Закарпатської обласної лікарні ім. Новака, який нещодавно зареєстрував в облраді представник більшості.

«Нещодавно в Закарпатській облраді слуги об’єдналися з олігархічними силами і тепер активно взялися за “роботу”. З’явився проєкт рішення, яким усі обласні медичні заклади хочуть реорганізувати, приєднавши до обласної лікарні імені Новака. Прикриваються позитивним прикладом аналогічного злиття в Мукачеві. Але це непорівнянні речі, – наголошує Іванна Климпуш-Цинцадзе в Facebook. – На рівні цілої області створюється монстр, який розпоряджатиметься величезними сумами, приміщеннями, територією. Це проти філософії медреформи, децентралізації і самого здорового глузду. Десятиліття централізації всього в совку, куди нас вперто повертають, і призвели до стагнації.

Для влади обласні медзаклади це – гроші і земля, які можна буде централізовано дерибанити в гігантській темній структурі. А для нас це десятки тисяч пацієнтів і ще тисячі медичних працівників, які і без того масово тікають з України, а особливо, із Закарпаття. Тому будемо на всіх рівнях опиратися, бо така бурхлива псевдодіяльність смотрящих Зеленського знищить заклади, що надають висококваліфіковану допомогу мешканцям всієї України, а не лиш Закарпатської області.

Що сильнішим і ефективнішим буде опір, то менше доведеться відбудовувати з мінуса, коли цих діячів слід простигне».

Європейська Солідарність

Про Захід