Прикордонники витягли з Тиси чоловіка, який ледь не загинув

Опубліковано:

Сьогодні вранці прикордонники відділу «Вилок» Мукачівського загону виявили у річці Тиса людину, яка потребувала допомоги.

Мокрому та знесиленому, який не мав вже сил самостійно вибратися з води, прикордонники допомогли вийти на берег та доставили у підрозділ, де дали змогу зігрітись та напоїли гарячим чаєм.

У ході розмови з врятованим стало відомо, що чоловік проживає на Рівненщини. Також 28-річний «дайвер» розповів, що приїхав на Закарпаття, аби через Тису потрапити в Угорщину. Однак не врахував, що річка є досить небезпечною і що тут можна загинути.

Для подорожі молодик самостійно проклав маршрут за допомогою навігаційного додатку, навіть одягнув гідрокостюм, але про безнадійність початої справи здогадався уже на перших хвилинах занурення у воду. Стрімка течія швидко підхопила чоловіка і понесла у невідомому напрямку. Холодна вода та важкий від намокання одяг сковували його рухи. Хоч якось контролювати свої дії він вже не міг. На щастя, течією його винесло до берега, чоловік вхопився за гілля, проте самотужки вибратися з крижаної річки відчайдухові не вдалося. Все, що він зміг, це увімкнути телефон та покликати на допомогу рятувальні служби.

Тож застерігають усіх, хто має бажання незаконно перетнути кордон, не наражати себе на небезпеку та не вірити шахраям, які запевняють, що зможуть забезпечити безпечний перетин кордону річкою або гірським високогір’ям.

Відео – за посиланням.

Пресслужба Мукачівського прикордонного загону

Про Захід