Прикордонник з позивним Док: «Зараз мені уже нічого не страшно»

Опубліковано:

Майже 30 років Олег пропрацював фельдшером швидкої допомоги. За ці роки, каже, була незліченна кількість різних ситуацій. «Довелося по роду діяльності бачити усяке. Тому зараз мені уже нічого не страшно», – ділиться прикордонник.
З початком повномасштабного вторгнення чоловік вирішив приєднатися до військових, аби боронити рідну землю. І уже наступного дня призвався до Волинського прикордонного загону.

Строкову службу Олег проходив на іранському кордоні, тому прикордонна справа для нього не нова. Пройшовши курс підготовки, військовослужбовець вирушив охороняти північні рубежі нашої країни.

«Позивний «Док» закріпився за мною одразу, як тільки побратими дізналися про мій медичний стаж. Крім того, понад п’ять років викладаю на кафедрі фізичної реабілітації в Інституті розвитку людини», – зізнається чоловік.

Нині прикордонник, у складі кулеметного розрахунку, готується нещадно нищити ворога. А ще частенько проводить заняття для співслужбовців з долікарської допомоги, залюбки допомагає фельдшеру прикордонного підрозділу та надає індивідуальні консультації.

Не так давно Олег презентував у Храм прикордонного загону Біблію свого прадіда, аби Святе Письмо оберігало та допомагало прикордонникам. Сьогодні ж Док і сам у строю разом з тими, хто у будь-який момент готовий зустрітися з ворогом, захищаючи кордони нашої Батьківщини, і не роздумуючи боротися за життя своїх побратимів.

Про Захід