Прикарпатського державного реєстратора підозрюють у махінаціях з нерухомістю на 4 млн грн

Опубліковано:

Співробітники кіберполіції спільно зі слідчими Івано-Франківського районного управління поліції, під процесуальним керівництвом Івано-Франківської місцевої прокуратури, викрили реєстратора у несанкціонованій зміні інформації в державному реєстрі.

Встановлено, що посадовець, використовуючи особистий ключ, вчиняв несанкціоновані дії з інформацією, яка обробляється в електронно-обчислювальних машинах та автоматизованих системах. В подальшому відбувалася зміна власників об’єктів нерухомості без їх відома та згоди.
Сума завданих збитків становить понад 4 мільйони гривень.

Правоохоронці провели ряд слідчих дій, в ході яких вилучено документи, що підтверджують причетність фігуранта до кримінального правопорушення та інші речові докази.

Зловмиснику слідчі повідомили про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч. 3 ст.362 та ч. 3 ст. 365-2 Кримінального кодексу України.

Йдеться про несанкціоновані дії з інформацією, яка оброблюється в електронно-обчислювальних машинах (комп’ютерах), автоматизованих системах, комп’ютерних мережах або зберігається на носіях такої інформації, вчинені особою, яка має право доступу до неї та зловживання повноваженнями особами, які надають публічні послуги.

Невдовзі суд обере підозрюваному запобіжний захід.

Поліція Івано-Франківської області

Про Захід