Прикарпатські рятувальники здійснили мрію 8-річного онкохворого хлопчика (Відео)

Опубліковано:

Дитячі мрії мають здійснюватися, а особливо напередодні дня Святого Миколая і в цьому допомагають Миколаю його надзвичайні посланці-рятувальники.

Про мрію Михайлика рятувальники дізналися від медперсоналу онкогематологічного відділення Івано-Франківської обласної дитячої лікарні, з якими хлопчик поділився, що мріє стати рятувальником. Тільки стан Михайлика покращився, рятувальники приїхали до хлопчика у лікарню.

Побачивши рятувальників у спеціальному вбранні з подарунками та ще й на великому спеціальному автомобілі, личко хлопчика розпливлося у щасливій посмішці, а очі мами та лікарів наповнилися сльозами радості, адже немає нічого ціннішого за щасливу посмішку хворої дитини.

Рятувальники допомогли хлопчику сісти до автомобіля і він наче справжній вогнеборець направився разом з екіпажем до місця умовної пожежі, а по дорозі по рації спілкувався з диспетчером пожежно-рятувальної служби та доповідав ситуацію. Малий поводився наче дорослий вогнеборець, який щойно погасив пожежу та врятував життя.

Повертаючись у підрозділ у рятувальників також появилася мрія-про зцілення Михайлика і нехай у цьому допоможе Миколай Чудотворець.

ГУ ДСНС в Івано-Франківській області

Про Захід