Прикарпатські полісмени пішли в табір

Опубліковано:

Цікавий та веселий день організували поліцейські Івано-Франківщини для діток – переселенців, які у перші дні російського вторгнення в Україну змушені були покинути свої рідні міста та наразі проживають в таборі літнього відпочинку та оздоровлення, що на Яремчанщині.

В ігровій формі поліцейські нагадали діткам основні правила дорожнього руху для велосипедистів та самокатів. Хлопці та дівчата вивчили різновиди дорожніх знаків, правила переходу вулиць. Ювенальні поліцейські також розповіли дітворі про те, як безпечно поводитися на воді, та як уберегти себе від небезпеки під час пікніків поблизу лісу , під час походів у гори. Не оминули правоохоронці і тему війни: поліцейські наголосили малечі, що потрібно бути особливо уважними та розказали, як діяти під час виявлення підозрілих предметів.

Найбільше вражень малеча отримала від перебування у службовому авто: через гучномовець вони разом із поліцейськими проговорювали гасла, які стали символом єдності та незламності українського народу.

Підготувалися до зустрічі і дітлахи. На знак вдячності подарували власноруч виготовлені незабудки. Бо наші найменші українці, попри все, намагаються радіти кожному дню і таким настроєм заряджають усіх довкола.

Національна поліція України МВС України Ювенальна Превенція Прикарпаття Ювенальна Поліція України Остап Білейчук

Про Захід