Прикарпатка перерахувала «подрузі» 16 тисяч

Опубліковано:

Мешканка Надвірнящини постраждала від шахраїв. Їй в один із мобільних додатків надійшло повідомлення від подруги з проханням позичити гроші. Жінка перерахувала на вказаний рахунок 16 000 гривень.

Як стало відомо, жінка отримала повідомлення від подруги, яка просила позичити кошти. Без жодних вагань потерпіла перерахувала кошти на банківську картку, вказану у повідомленні.

Лише через деякий час вона зателефонувала знайомій та з’ясувала, що мобільний додаток подруги зламали шахраї та від її імені надіслали повідомлення з проханням про фінансову допомогу.

За даним фактом розпочато кримінальне провадження за ст. 190 (шахрайство) Кримінального кодексу України. Тривають заходи для встановлення особи зловмисника.

Правоохоронці нагадують, якщо у месенджері знайомий звертається з проханням позики коштів – не поспішайте перераховувати гроші, зателефонуйте до нього та переконайтеся у правдивості інформації.

Будьте пильними при отриманні схожих повідомлень та не перераховуйте гроші, не перевіривши інформацію.

Насамперед, зв’яжіться з людиною, яка вам написала про допомогу, аби з’ясувати, що з нею трапилося.

Якщо цього не вдалося зробити, напишіть спільним друзям у соцмережах і запитайте, чи не отримували вони подібних повідомлень від людини, яка просить у вас фінансову допомогу.

Поліція Івано-Франківської області

Про Захід