Прийняли документ щодо довгострокової перспективи розвитку мобільності Ужгорода

Опубліковано:

План сталої міської мобільності, розроблений за проєктом «SUMCITYNET: міста за покращення доступності і кліматично-сталу міську мобільність» Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020 Європейського інструменту сусідства підтримали сьогодні на сесії Ужгородської міської ради.

Проєкт, як ідеться у супровідній записці, виконувався у період 01.05.2020 – 31.08.2023 рр. Агентством сприяння сталому розвитку Карпатського регіону «ФОРЗА», Жешувською Агенцією регіонального розвитку (Республіка Польща) та управлінням міжнародного співробітництва та інновацій Ужгородської міської ради.

План сталої міської мобільності – це стратегічний план, який має відповідати потребам у мобільності людей та бізнесу в містах та їх околицях задля досягнення кращої якості життя. Він базується на існуючій практиці планування та принципах інтеграції, участі та оцінки.

Прийнятий документ дозволить визначити стратегію розвитку мобільності Ужгорода у довгостроковій перспективі – 2023-2038 рр., дасть змогу узгодити наявні пропозиції та заходи із цілями міста.

Ужгородська міська рада

Про Захід