Протягом минулого року на Львівщині сталося понад 600 ДТП за участю нетверезих водіїв

Опубліковано:

Правоохоронці вкотре закликають водіїв не керувати у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння. Бережіть життя та здоров’я – своє та інших учасників дорожнього руху!

Так, протягом 2022 року на Львівщині було зареєстровано 9190 ДТП, 1796 з них – з постраждалими. На жаль, в цих автопригодах загинули 238 осіб, ще 2351 особа травмована.

З вказаної кількості 618 автопригод сталися через перебування водія у стані сп’яніння, з них 131 – з травмованими. На жаль, 8 осіб загинули, ще 189 отримали травми різної важкості.

Поліцейські Львівщини вкотре закликають водіїв неухильно дотримуватися вимог Правил дорожнього руху та не кермувати у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння. Правоохоронці нагадують, що за таке правопорушення передбачений штраф у розмірі від однієї до трьох тисячі неоподаткованих мінімумів доходів громадян з позбавленням права керування та конфіскацією транспортного засобу.

Дрогобицький відділ поліції Яворівський відділ поліції ГУНП у Львівській областіЧервоноградський відділ поліції Перемишлянське відділення поліціїКам’янка-Бузький Відділ ПоліціїСтрийське районне управління поліціїЖидачівське відділення поліціїВідділення поліції 2 Золочівського РВП ГУНП у Львівській області Яворівський районний відділ поліції ГУНП у Львівській областіПустомитівський відділ поліції ГУНП у Львівській областіСамбірський відділ поліції ГУНП у Львівській області

Про Захід