Профільна комісія внесла пропозиції до порядку денного 4-ї сесії Закарпатської облради

Опубліковано:

У середу, 1 грудня, під головуванням Єви Якушевої та за участю депутатів облради Андріани Сушко, Мирослави Ливч, Юдіти Петеї, Мирослава Щербея, Романа Сарая, Миколи Сличка, Йосипа Фізеші відбулося засідання постійної комісії Закарпатської обласної ради з питань регламенту, депутатської діяльності, етики, нагороджень, правових питань та антикорупційної діяльності.

Насамперед обрали секретарем засідання – Юдіту Петеї. Затим профільна комісія обласної ради розглянула низку профільних питань, які пропонуються на розгляд у сесійній залі на 2 пленарному засіданні 4-ї сесії обласної ради, а також обговорили інші питання порядку денного сесії.

Зокрема, Про Програму фінансового забезпечення розвитку транскордонної та міжрегіональної співпраці органів місцевого самоврядування Закарпатської області на 2022-2024 роки, про що інформувала Мирослава Ливч. А також повідомила про структуру і чисельність виконавчого апарату обласної ради у новій редакції та щодо Положення про постійні комісії Закарпатської обласної ради та зміни, які пропонуються до Наглядової ради Комунальної установи «Управління спільною власністю територіальних громад» Закарпатської обласної ради.

Члени комісії одноголосно підтримали зазначені проекти рішення та рекомендували їх до розгляду депутатському корпусу.

Підтримали також й інші важливі питання: про регіональну програму “Турбота” щодо посилення соціального захисту громадян на 2022 – 2024 роки; про погодження Положення КУ «Виноградівський дитячий будинок-інтернат» щодо створення відділення денного догляду для дітей з інвалідністю, про внесення змін до Статуту КНП «Закарпатський обласний дитячий санаторій «Малятко» Закарпатської обласної ради.

Свою ініціативу – Про Програму регулювання чисельності безпритульних тварин у Закарпатській області на 2022 – 2025 роки – обґрунтувала Андріана Сушко.

Пресслужба Закарпатської облради

Про Захід