Продовжується наступ на ЗМІ та опозицію, – заява пресслужби «УДАРу Віталія Кличка»

Опубліковано:

У соцмережах та месенджерах з’явилися фейкові канали, що імітують онлайн-представництва команди Віталія Кличка та поширюють брехню. Це продовження наступу окремих представників центральної влади на незалежні медіа, підприємців та опозицію. Про це йдеться у заяві пресслужби партії «УДАР Віталія Кличка».

«У соціальних мережах та месенджерах з’явилися фейкові канали, які намагаються імітувати онлайн-представництва команди Віталія Кличка. Їх дописи містять неправдиві факти і носять провокаційний характер, проте широко тиражуються провладними телеграм-каналами та медіа. Ця хвиля брехні та фейків, спотворення реальності свідчить про продовження наступу окремих представників центральної влади на незалежні медіа, підприємців та опозицію», – заявляють в «УДАРі Віталія Кличка».

У партії наголошують, що замість боротьби з корупцією в Україні борються зі свободою.

«Окремі представники центральної влади замість боротьби з корупцією у власних лавах, замість боротьби з ворогом витрачають бюджетні кошти на те, щоб знищити свободи, за які сьогодні бореться Україна», – йдеться в заяві УДАРу.

Пресслужба партії публікує посилання на офіційні сторінки та канали Віталія Кличка, УДАРу та волонтерської ініціативи представників команди УДАРу – волонтерського штабу «Українська команда».

«Користуйтеся лише перевіреними джерелами інформації! Не дозволяйте маніпулювати собою!» – закликає «УДАР Віталія Кличка».

Про Захід