Проблеми зі щитоподібною залозою: діагностика

Опубліковано:

Проблеми зі щитоподібною залозою є у кожного третього жителя планети, а у жінок вони зустрічаються в десять разів частіше, ніж у чоловіків.

За статистикою Всесвітньої організації охорони здоров’я серед ендокринних захворювань патологія щитоподібної залози посідає перше місце. В Україні на частку захворювань щитоподібної залози доводиться 44,8% від усіх ендокринних захворювань.

Особливо відзначаються частотою патології щитоподібної залози області ендемічні по йододефіцитним станам до яких входить і наша Закарпатська область.

За спостереженнями лікарів ендокринологів значне зростання щодо зростання частоти спостерігається відносно вузлових форм зобу, аутоімунних захворювань щитоподібної залози та гіпотиреозу.

Можливості сучасних медичних лабораторій та УЗД діагностики дає можливість швидко і професійно проводити діагностику і визначатися з тактикою лікування.

Endo Clinic надає можливість пацієнтам в одному медичному центрі отримати якісні медичні послуги зі значною економією часу в кваліфікованих спеціалістів в напрямку ендокринології, швидке виконання якісних лабораторних тестів та ультразвукової діагностики.

Для запису і за будь-яких питань пишіть в особисті повідомлення у фейсбуці або на Viber за номером: 099 268 70 28.

Також телефонуйте: 067 375 60 50.

Про Захід