Здоров'я

Про профілактику гінекологічних захворювань

Всі ми знаємо про важливість профілактики різноманітних хвороб. Проте, на практиці більшість із нас починають лікувати вже наявне захворювання. Гінекологічні патології – не виняток.

Далі – 5 простих правил профілактики жіночих хвороб:
– Гінекологічні обстеження слід починати ще в підлітковому віці. По-перше, лікар може грамотно та доступно пояснити дівчинці особливості будови її тіла та функціонування статевої системи. По-друге, він триматиме на контролі її гінекологічне здоров’я з раннього віку.
– Зробіть візит до гінеколога раз на півроку постійною звичкою. Бажано здавати мазок на онкоцитологію та кольпоскопію (огляд шийки матки під мікроскопом).
– Не нехтуйте регулярним сексом. Постійні та якісні сексуальні контакти надзвичайно важливі: нормалізується гормональний баланс, покращується кровообіг у яєчниках та матці, поліпшується відтік лімфи.
– Пам’ятайте про небезпеку статевих інфекцій: мікоплазмоз, хламідіоз, кандидоз, уреаплазмоз, гонорея призводять до безпліддя і запалень в області органів малого тазу. При сексуальних контактах використовуйте презерватив.
– Дбайте про особисту гігієну самі та привчайте до неї дівчат: особливо ретельно слідкувати за чистотою статевих органів слід під час менструацій, мати виключно індивідуальні мочалку та рушник, ретельно добирати засоби для інтимної гігієни.

Ми допомагаємо лікарям, лікарі допомагають Вам! Наш вебсайт.

За додатковою інформацією звертайтесь за телефонами: 0312 64 46 75;
067 312 66 69; 050 338 17 48.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 + 4 =