Про планові та аварійні перерви в електропостачанні інформують на вебсайті оператора системи розподілу

Опубліковано:

З огляду на численні звернення споживачів ТОВ «Закарпаттяенергозбут» інформує, що всією інформацією про відключення електроенергії володіє виключно оператор системи розподілу.

Оператор системи розподілу – юридична особа, відповідальна за безпечну, надійну та ефективну експлуатацію, технічне обслуговування та розвиток системи розподілу і забезпечення довгострокової спроможності системи розподілу щодо задоволення обґрунтованого попиту на розподіл електричної енергії з урахуванням вимог щодо охорони навколишнього природного середовища та забезпечення енергоефективності.

Таким чином оператор системи розподілу:
– відповідає за якість і надійність електропостачання;
– управляє системою розподілу;
– експлуатує та ремонтує лінії електропередач, підстанції та інші енергооб’єкти;
– здійснює приєднання споживачів до електромереж;
– обмежує, припиняє та відновлює електропостачання;
– встановлює лічильники електроенергії й фіксує їхні покази.

Саме тому за інформацією про відключення (аварійні це роботи чи планові), а також про орієнтовний час відновлення електропостачання слід звертатися до відповідного оператора системи розподілу. Ознайомитися з переліком операторів системи розподілу, з якими укладений Договір електропостачальника про надання послуг із розподілу (передачі) електричної енергії можна за посиланням.

Звертаємо увагу споживачів, що цей перелік може змінюватися. Оперативну інформацію з цього приводу завжди можна отримати, зайшовши на офіційний сайт ТОВ «Закарпаттяенергозбут» у розділ «Про компанію» та обравши підрозділ «Реєстр Операторів системи розподілу, з якими укладено договір електропостачальника про надання послуг з розподілу».

Кол-центр ТОВ «Закарпаттяенергозбут» інформацію щодо планових і значних аварійних перерв в електропостачанні не надає.

Про Захід