Про користь ферментованих молочних продуктів для нашого організму

Опубліковано:

Як показали дослідження, споживання таких ферментованих молочних продуктів,як йогурт і сир асоціюється із зниженням ризику серцево-судинних захворювань (ССЗ).

Давно встановлено, що наша дієта відіграє вирішальну роль відносно ризику розвитку ССЗ. Ферментовані молочні продукти виробляються з використанням мікроорганізмів і можуть містити живі мікроби, які є пробіотиками ,які мають потенціал щодо надання певних переваг для здоров’я людини.

Багато більш ранніх досліджень, які розглядали зв’язок між споживанням ферментованих молочних продуктів з ризиками ССЗ, давали суперечливі результати.

Проте, останні дослідження показали, що пробіотики в ферментованих молочних продуктах виробляють хімічні сполуки, які можуть зупинити накопичення холестерину в стінках наших артерій з наступним утворенням небезпечних атеросклеротичних бляшок.

Оцінюючи дані анкетування 385122 учасників дослідження, автори порівняли ризик ССЗ у людей, які споживали йогурт або сир з ризиком у людей, які ніколи не їли ці продукти. В цілому, вживання йогурту або сиру асоціювалось зі зниженням ризику серцевих захворювань або інсульту на 17%.

Коли автори розглядали тільки нові випадки серцевих захворювань або інсульту, наслідки були ще більш помітними – споживачі йогурту або сиру мали на 20% менше ризику, ніж не споживачі.

За більш детальною інформацією звертайтеся в Закарпатська Ендоклініка, що розташована за адресою: м.Ужгород,вул. Л.Толстого 27А або телефонуйте: 0992687028, 0673756050.

Про Захід