Про “корисні продукти”: чи шкодять вони організму?

Опубліковано:

Сьогодні люди все більше стають «фуд”-освіченими: читають етикетки, вивчають склад і переходять на сторону правильного харчування і корисних продуктів. Але іноді продукти підносять як здорові, хоча насправді вони не є такими. Принаймні в тому обсязі, в якому ми їх споживаємо. Проблема в тому, що ці «корисні» продукти насправді завдають організму стільки ж шкоди, як і не корисні. Вживати їх, звичайно ж, можна, але потрібно робити це з розумом: у правильний час і в потрібній кількості.

Для прикладу:

  • фреші: нас переконали, що свіжі соки — це корисно, але чи так це? Коли ми вичавлюємо фрукт або овоч, ми відкидаємо макуху, в якій якраз міститься вся клітковина. Отже, ми її не отримуємо.

Без клітковини цукор з фруктів всмоктується швидко, підвищуючи рівень цукру в крові, і додатково до цього ми не відчуваємо ситості.

  • гранола: маркетинг свідчить про те, що це — найкорисніший сніданок. Але якщо подивитися на упаковку і склад: вівсянка, цукор або мед, сухофрукти, ми побачимо, що там дійсно багато цукру.Всі інгредієнти, які стоять у першій трійці — найоб’ємніші. І якщо на сніданок ви їсте гранолу з йогуртом, медом і фруктами, виходить просто тонна цукру.
  • йогурт зі злаками: потрібно запам’ятати назавжди: всю кисломолочну продукцію можна вживати тільки без будь-яких добавок!

Звісно, всі ці продукти все одно будуть у рази корисніші того ж фастфуду, проте варто пам’ятати про те, що все добре в міру.

За більш детальною інформацією звертайтеся  в “Закарпатська Ендоклініка”, що розташована за адресою: м.Ужгород,вул. Л.Толстого 27А або телефонуйте: 0992687028, 0673756050.

Про Захід