Президент України нагородив державними відзнаками львівських прикордонників

Опубліковано:

Під час свого робочого візиту на Хмельниччину Президент України Володимир Зеленський відзначив військовослужбовців 7 прикордонного Карпатського загону за бойові заслуги проявлені під час захисту Батьківщини.

Від початку повномасштабного вторгнення підрозділи загону беруть активну участь в бойових діях. Досвідчені воїни проявили мужність та героїзм під час виконання складних бойових завдань на напрямках Бахмуту, Соледару, Богородичного та Святогірська. Сьогодні військовослужбовці у складі Сил оборони країни продовжують відбивати агресію ворога та звільняти українську землю від загарбників.

За особливі бойові заслуги, мужність, відвагу та героїзм персоналу Глава держави вручив начальнику 7 прикордонного Карпатського загону полковнику Олегу Трофіменку почесну відзнаку «За мужність та відвагу».

💬 «Дякую кожному підрозділу, кожному солдатові та командирам Державної прикордонної служби України за те, що ви є справді міцною опорою для нашої держави. Саме так має залишатись і надалі: ми всі очікуємо від вас точно не меншої фаховості та не меншої здатності примножувати український досвід стійкості й перемог у боях проти окупанта», – наголосив Президент України.

Державною нагородою також відзначено військовослужбовця прикордонної комендатури швидкого реагування старшого солдата Володимира Бердаль.

У лютому 2022 року Володимир доєднався до прикордонників та став на захист держави. Виконуючи бойове завдання на напрямку Бахмуту та Соледару, старший солдат Володимир Бердаль проявив неабияку сміливість та відвагу. У бою прикордонник влучним пострілом знищив склад боєприпасів та живу силу противника, що дало змогу нашим підрозділам перейняти ініціативу та розпочати власний штурм. Під час артилерійського обстрілу Володимир отримав поранення, однак продовжував вести бій до прибуття на позиції підкріплення.

Указом Президента України за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність Військовій присязі старшого солдата Володимира Бердаль нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня.

Західне-регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон

Про Захід