Президент доручив опрацювати питання про створення заказника «Вільний Свидовець»

Опубліковано:

Про це повідомили на сторіці Free Svydovets у фейсбуці:

«Минув місяць відтоді, як наша петиція за захист Свидовця отримала понад 25 000 необхідних голосів. У тексті петиції ми закликали Президента сприяти якнайшвидшому створенню заказника «Вільний Свидовець» та не допустити тут та на сусідніх гірських хребтах будівництва монструозних гірськолижних курортів.

Нещодавно наша петиція отримала відповідь від очільника держави, за якою прем’єр-міністр має опрацювати порушені нами питання: Я звернувся до Прем’єр-міністра України Д.Шмигаля з пропозицією опрацювати із залученням зацікавлених місцевих органів виконавчої влади порушені в електронній петиції питання та вжити відповідних заходів реагування. Про відповідні результати автора електронної петиції поінформує Кабінет Міністрів України».

Ми щиро вдячні кожному і кожній, хто залишив свій голос ЗА вільний Свидовець, хто допомагав і підтримував нас усі ці роки. Утім, ми розуміємо, що дана відповідь – то лише малесенький крок до перемоги. Водночас ми щиро сподіваємося, що чиновники прислухаються до волі українського народу і таки ухвалять важливе рішення на користь природи і заразом на користь майбутнього українців. Віримо, що влада продемонструє стійку позицію ЗА демократію, ЗА рух у європейському напрямку – проти корупції, олігархату та знищення природи.

Наша ж боротьба триватиме до остаточної перемоги!

Відповідь Президента на петицію доступна за посиланням».

Про Захід