Регіональні Новини Соціум

Працівники амбулаторій Великоберезнянщини отримали три сучасні медичні автомобілі

Голова облдержадміністрації Ігор Бондаренко в урочистій обстановці вручив ключі від трьох новеньких медичних автомобілів, придбаних для амбулаторій сіл Волосянка, Стужиця та Малий Березний Великоберезнянського району.

Відтепер мешканці цих гірських населених пунктів матимуть можливість отримувати оперативну лікарську допомогу. Під час виступу керівник краю зазначив, що нині медицина стає швидшою і доступнішою.

Нещодавно амбулаторії Берегівського, Ужгородського та Мукачівського районів вже отримали таку допомогу від держави. А це означає, що влада й особисто Президент України Володимир Зеленський приділяє значну увагу питанню забезпечення належного рівня медичної допомоги на селі. Маємо надію, що невдовзі зможемо забезпечити автотранспортом всі сільські амбулаторії області. За роки незалежності України сільська медицина вперше отримує таку допомогу. Можу вас запевнити, що доступна, якісна медицина у сільській місцевості буде проваджена, а сільські амбулаторії отримають необхідне медичне обладнання сучасного зразка.

Невдовзі придбані коштом Державного бюджету сучасні медичні автомобілі отримають і ряд амбулаторій в інших районах області.

Пресслужба Закарпатської ОДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

8 + 2 =