Михайло Рівіс прокоментував сьогоднішні події у Закарпатській обласній раді (Фото)

Опубліковано:

Про це йдеться на сторінці ЄС Закарпаття у мережі «Фейсбук».

Сьогодні Закарпатська обласна рада знову не змогла провести засідання, яке раніше призначив в.о. голови ради Василь Іванчо.

Вчора о 9-й вечора з’явилося розпорядження відстороненого голови Олексія Петрова про перенесення сесії на кінець листопада, а сьогодні депутати не змогли потрапити в зал засідань, оскільки на його дверях змінили замки.
Вони вирішили провести засідання в атріумі облради, після чого правоохоронні органи повідомили, що отримали сповіщення про замінування будівлі…

Ситуацію для журналістів прокоментував депутат облради з фракції «Європейська Солідарність» Михайло Рівіс:

«На сьогоднішній день у нас була узгоджена позиція про те, що ми приходимо у зал і спільно вирішуємо питання кризи, оскільки розуміємо численні проблемні питання, розуміємо, що заходимо у надзвичайно важкий опалювальний період, в період, коли необхідно розділяти кисневі концентратори між нашими лікарнями. Як бачите, люди масово хворіють, вже скоро ми зайдемо в червону зону. Крім того, нам потрібно приймати бюджет на наступний рік, тому затягувати всі ці питання не можна. Ми всі з цим погодилися і сьогодні прийшли в обласну раду. Були присутні 37 депутатів. Однак черговий раз обраний, але, ми вважаємо, більше нелегітимний голова облради скасовує рішення, блокує систему «Рада». Тому ми пішли наступним шляхом: вважаємо, що сьогодні відбулися збори депутатів, оскільки нас скликав заступник, який виконує обов’язки голови облради. Ми всі з’явилися на сесію, однак вона знову була зірвана, тому ми звернулися до апарату обласної ради з вимогою скликати у вівторок позачергову сесію і повністю зайти у правове поле, щоб більше ні в кого не було сумніву, що прийняті рішення будуть законні. Щоб не виникло колізії, щоб не затягувати питання в судах, ми робимо крок назад і, усвідомлюючи своє право на відкликання голови, будемо це робити у повністю законний спосіб, визначений законом про місцеве самоврядування, а також регламентом обласної ради»

Про Захід