Потурбуйтесь про своїх рідних разом з професіоналами

Опубліковано:

Якщо не вистачає сил та часу, щоб доглядати літніх батьків самостійно, бракує медичних знань та навичок, щоб надавати їм допомогу в потрібному обсязі, рішенням проблеми стане будинок престарілих Ужгород. Багато кому важко наважитись на такий крок, але є ситуації, коли це єдине правильне рішення.

Переваги приватних пансіонатів для людей похилого віку

У державних будинків престарілих є чимало недоліків, що витікають із недостатнього фінансування. Зовсім інша справа – приватний, комерційний заклад:

  • кожного пожильця забезпечують професійним цілодобовим наглядом. У домашніх умовах ані родичі, ні наймана доглядальниця не можуть приділяти літній людині увагу в режимі 24/7;
  • старість часто супроводжується серйозними розладами здоров’я, неврологічними, ортопедичними, кардіологічними та іншими захворюваннями. Є будинки престарілих, де надаються послуги лікування таких пацієнтів;
  • чимало літніх людей потерпає від самотності, нудиться у чотирьох стінах. У пансіонаті вони мають компанію, для них влаштовують цікаві заходи, щоденні прогулянки (для людей з обмеженою здатністю до самостійного пересування – у супроводі персоналу).

“Турбота” – елітний пансіонат

Серед комерційних закладів такого типу в Ужгороді вигідно виділяється “Турбота”. Це по-сімейному затишний пансіонат з красномовною назвою. Тут створені особливі умови для малорухомих категорій пожильців, проводиться лікування та реабілітація хворих з широким переліком діагнозів, організоване поживне, здорове та смачне харчування. Подбав персонал і про цікаве дозвілля стареньких. У разі необхідності за пожильцем закріплюється персональна доглядальниця. А ціна проживання на повному пансіоні досить доступна.

Про Захід