Новини Західної України Останні новини Події

Потоп у Кам’янець-Подільському: водоспад на мості та затоплений ринок (Фото, відео)

Потужні дощі сьогодні пройшли у Кам’янець-Подільському, які спровокували справжній потоп у місті.

До прикладу. вулиця Князів Корятовичів неподалік автовокзалу виявилась частково затопленою, інформує ДСНС Хмельниччини.

У водяній пастці опинився рейсовий автобус “Калуш — Кам’янець-Подільський”, в якому перебувало 12 людей, серед яких троє дітей. Посеред води застрягли і 8 автівок з пасажирами. В одній із затоплених авто було двоє неповнолітніх дітей.

У групі Вдало Інфо Кам’янець-Подільський розмістили відео справжнього водоспаду на Новопланівському мості.

Затоплений й ринок. Продавцям доведеться просто викинути зіпсований товар. Відео того, що там робилося, виклав у спільноті «Кам’янець-Подільський онлайн» Роман Касьянович.

Це вирок місцевій владі, кожного року, по декілька разів одне і те саме. Дуже шкода підприємців які на землі, а ще більше, які у підвалі! Чому люди страждають через зливу, чому псується їх товар та особисті речі, техніка. Центральний ринок, Оптовий ринок, Автовокзал – місця найбільшого скупчення людей, магазинів та кіосків. Невже за стільки років не можна усунути проблему водовідведення, періодично чистити зливні системи?! Хто буде ремонтувати людям автомобілі, які попали у водяну пастку, хто буде компенсувати зіпсований товар. Злива, тривалістю в 30 хв, накоїла збитків на дні.І все це повториться знову…як і в попередні роки, – пише у ФБ Олена Савіна.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

+ 31 = 36