Політика

Посольство України у Празі відновлює консульський прийом громадян

За інформацією посольства України у Празі, 18 травня посольство частково відновлює консульський прийом громадян. Водночас, з огляду на епідеміологічні ризики, що тривають, прийом громадян буде здійснюватися виключно за попереднім електронним записом, який доступний за цим посиланням.

Посилання на сторінку електронного запису ви також можете знайти на головній панелі інтернет-сторінки посольства «Запис до консульства онлайн».Без попереднього запису здійснюватиметься обслуговування лише громадян, які опинилися у надзвичайній ситуації. Наполегливо просять під час візиту до консульства дотримуватися таких вимог:

– з метою уникнення скупчення людей приходьте чітко у визначений під час реєстрації час (не раніше, ніж за 15 хвилин до нього, але й не запізнюючись). Просять врахувати, що допуск до приміщення консульства здійснюватиметься виключно на основі списків попереднього онлайн-запису. При цьому потік відвідувачів регулюватиметься таким чином, щоб в приміщенні одночасно перебували не більше шести осіб;

– заходьте до консульства у захисних масках. Просимо з розумінням поставитися до того, що відвідувачі без масок до приміщення не допускатимуться;

– дезінфікуйте руки. Відповідний дезінфікуючий засіб ви знайдете при вході до приміщення консульства;

– не беріть з собою під час відвідання консульства супроводжуючих осіб, а також, по можливості, дітей;

– дотримуйтесь дистанції мінімально 2 метри від інших відвідувачів, а також персоналу консульства.

Просять врахувати, що перед входом до приміщення консульства у вас можуть поміряти температуру. Просимо з розумінням поставитися до того, що відвідувачі з температурою або з явними ознаками застуди до приміщення не допускатимуться.

Консультації громадянам України надаються лише дистанційно за двома електронними адресами: [email protected] та [email protected], а також за двома телефонними лініями: 227 020 212 та 222 995 117. З огляду на велику кількість звернень рекомендованим є спосіб комунікації з нами електронною поштою (намагаємось відповідати протягом доби). У разі виникнення ситуацій, пов’язаних із загрозою життю чи загибеллю громадян України просимо контактувати на цілодобову «гарячу» лінію 602 224 938.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 + 5 =