Посольство України у Празі частково відновлює консульський прийом громадян

Опубліковано:

Консульський відділ Посольства з понеділка 12 жовтня частково відновлює консульський прийом громадян, який буде здійснюватися лише за попередньою онлайн-реєстрацією.

Посилання на сторінку електронного запису ви можете знайти на головній панелі інтернет-сторінки посольства – «Запис до консульства онлайн».

Громадянам, що були зареєстровані на прийом у період з 28 вересня до 9 жовтня, буде надана можливість перереєструватися на позачерговий термін у найближчі тижні. Для цього потрібно упродовж наступного тижня (починаючи з понеділка 12 жовтня) з 08.00 до 12.00 зателефонувати за номером 222 995 117 та повідомити свої ім’я та прізвище, дату, час та номер реєстрації, які були скасовані. Звертаємо вашу увагу на те, що консульський відділ наразі працює з обмеженою кількістю співробітників, а тому компенсація скасованих термінів відбуватиметься поступово.

Наполегливо просять громадян дотримуватися встановленого порядку та правил безпеки при відвідуванні консульської установи, а саме:
▪️ у приміщенні консульства одночасно може знаходитися не більше 5 осіб;
▪️ перебувати в та біля консульської установи обов’язково в масці, з повністю прикритим ротом і носом;
▪️ дотримуватися дистанції 1,5 м щодо інших відвідувачів та консульських співробітників;
▪️ при вході до приміщення консульства скористатися дезінфекцією для рук.

Залишаємо за собою право не обслуговувати відвідувачів, які не дотримуватимуться цих правил, а також осіб, які мають ознаки респіраторного захворювання. Якщо ви погано себе почуваєте (нежить, кашель, головний біль, ламкість у тілі тощо), перенесіть, будь-ласка, свій візит на пізніший термін. Це можна зробити, перейшовши за посиланням «Зміна/Відміна бронювання», яке міститься в листі-підтвердженні бронювання, який Ви отримали на свій email.

Що потрібно знати перед приходом до Посольства:
– Будьте пунктуальні. Приходьте чітко на час вашої реєстрації – не раніше, ніж за 15 хвилин, але й не запізнюйтесь. Раніше зазначеного часу ми все одно не зможемо вас прийняти і ви лише даремно стоятимете на вулиці в очікуванні. Якщо ж ви запізнитеся, то втратите свій слот і будете змушені перереєструватися на інший час і день.
– Підготуйтеся до візиту заздалегідь! Заповніть потрібну заяву та зробіть необхідні копії. Бланки майже всіх заяв є на сайті посольства у розділі «Консульські питання». Якщо ви маєте заповнену заяву і підготували всі потрібні копії, ми виконаємо вашу консульську дію дуже швидко – за 5 – 10 хвилин. Якщо ж ви прийдете непідготовленими і почнете заповнювати заяви лише тоді, коли зайдете до консульства, тим самим ви не лише витратите свій час, але й сповільните загальну чергу, яка розписана по хвилинах.
– У разі, якщо ви зареєструвалися, але з якихось причин не можете відвідати консульство у зазначений час, скасуйте свій візит або перенесіть його на інший час. Це можна зробити, перейшовши за посиланням «Зміна/Відміна бронювання», яке міститься в листі-підтвердженні бронювання, який Ви отримали на свій email.

Посольство України у Празі

Про Захід