Посол Ірландії в Україні відвідала Львів: деталі візиту

Опубліковано:

Міський голова Львова Андрій Садовий зустрівся із Надзвичайним та Повноважним Послом Ірландії в Україні Тересою Мартіною Хілі. Під час зустрічі мер розповів пані послу про екосистему людяності НЕЗЛАМНІ, яку розвивають у Львові для допомоги всім українцям, які постраждали внаслідок війни.

Під час презентації реабілітаційного центру міський голова Львова розповів про протезування, фізичну реабілітацію, психологічну допомогу, арт-терапію та соціалізацію поранених військових та цивільних. Відтак Андрій Садовий запропонував Тересі Мартіні Хілі об’єднати зусилля львівських та ірландських фахівців в питаннях реабілітації та організувати обмін досвідом між ними.

Водночас пані посол зазначила, що Ірландія підтримує Україну на шляху до Європейського Союзу. Окрім того, з початку повномасштабного вторгнення росії в Україну Ірландія допомагає українським біженцям, надає гуманітарну допомогу та організовує навчальні місії для військових і медиків.

Опісля зустрічі в мерії Тереса Мартіна Хілі разом з Андрієм Садовим взяли участь у загальноміській церемонії прощання з полеглими захисниками України. Також пані посол відвідала Національний реабілітаційний центр НЕЗЛАМНІ у Львові.

Львівська міська рада

Про Захід