Відео Регіональні Новини Соціум

Послаблення карантину на Закарпатті: дитячі садки й далі закриті, можливо, запрацюють басейни і СПА

Сьогодні в Закарпатській обласній державній адміністрації відбувся брифінг голови ОДА – Олексія Петрова щодо ситуації з карантином в області. Як відзначив очільник ОДА, в краї дещо зменшилася динаміка захворювання, наразі стале плато.

Сьогодні ж о 16.00 має відбутися засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій з приводу можливого послаблення деяких карантинних заходів на Закарпатті. Обговорюватимуть можливість функціонування басейнів та СПА-зон, в закладах рекреаційного, курортного, туристичного напрямку та, окрім того, рух громадського транспорту у вихідні дні. Щодо останнього є багато звернень з приводу того, аби не був зірваний туристичний сезон на Закарпатті. Й далі Залишається заборона на роботу регіонального міжобласного транспорту.

«Що не потрапило під обмеження – це нерегулярні перевезення, мова йде про переміщення туристів. Ми виявили, що вони є більш дисциплінованими. Проводиться температурний скринінг. Такі перевезення можуть функціонувати без обмежень», – повідомив Олексій Петров.

Про відновлення роботи дитячих садків наразі не йдеться. Водночас голова ОДА відзначив, що вони не можуть приймати рішення про їх роботу на рівні регіональної комісії. Це прерогатива державної комісії.

«Про Захід»

Деталі у відео УжІнформ:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

79 − = 74