Новини Західної України

Посадовцю Рівненської ОДА повідомили підозру за фактом службової недбалості

За фактом службової недбалості, тобто невиконання або неналежного виконання службовою особою своїх службових обов’язків, що спричинило тяжкі наслідки державним інтересам, 40-річному жителю Рівненської області слідчими слідчого управління Головного управління Національної поліції в Рівненській області повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого частиною 2 статті 367 Кримінального кодексу України.

У рамках досудового розслідування встановлено, що у 2017 році головний спеціаліст одного із відділів управління Рівненської обласної державної адміністрації неналежно виконав свої службові обов’язки під час здійснення технічного нагляду за виконанням робіт з реконструкції руліжної доріжки до злітно-посадкової смуги ОКП «Міжнародний аеропорт Рівне», що в селі Велика Омеляна Рівненського району.

Унаслідок дій посадовця державному бюджету спричинено збитки на загальну суму 1 632 478 гривень.

У кримінальному провадженні, супровід та забезпечення якого здійснюють працівники Управління стратегічних розслідувань в Рівненській області Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України, триває досудове розслідування.

Відділ комунікації поліції Рівненської області (за матеріалами Управління стратегічних розслідувань в Рівненській області)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

− 1 = 3