Порошенко: Телеміст може бути лише один: ми – з Бахчисараю чи Сімферополя, вони – з Гааги, де їх судитимуть

Опубліковано:

Під час візиту на Закарпаття п’ятий Президент України і лідер політичної Партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко прокоментував ініціативу проведення телемосту з країною-агресором.

«Ми маємо розуміти, що телеміст – то нібито пробна куля, спробуємо, а раптом прокатить. Росія підготувала реальний план встановлення контролю над українським медіа-простором. Вони претендують на те, аби зсередини захопити мізки українців. Це виклик! І у першу чергу, це виклик владі! Виклик українському народові. Кремль і п’ята колона працюють рука в руку, і Росія відверто підтримує цей рух в Україні. Про це свідчить візит їхнього «кубла» до Кремля, де вони хочуть «договаріваться». А домовитися дуже легко. Звільніть українську землю, приберіть окупаційні війська, припиніть вбивати українців, звільніть Крим. А далі вже всі телемости. Ми – з Сімферополя чи Бахчисараю, а вони – з Гааги, де їх будуть судити. І це буде дивитися вся Україна і увесь світ», – наголосив Петро Порошенко.

Лідер «Європейської Солідарності» повідомив, що його команда вже підготувала законопроект, який забезпечує ефективне призупинення роботи каналів, які потрапляють під контроль держави-агресора.

«Ми маємо прийняти цей законопроект і закрити ці канали, як я закрив ворожі мережі «Однокласники» і «Вконтактє», на чому базувалася російська пропаганда. І нічого, ми навчилися жити без отрутних соціальних мереж», – додав політик.

Про Захід