Порошенко привітав учасників всеукраїнського турніру молодих ораторів «Debate up!»

Опубліковано:

5-й Президент України Петро Порошенко привітав учасників всеукраїнського турніру молодих ораторів «Debate up!», який сьогодні завершився під Ужгородом. Захід організувала ВГО «Солідарна молодь».
До Закарпаття приїхали кращі молоді майстри дебатів зі всіх кінців України, які змагалися в ораторському мистецтві два дні.

«Навчання дебатів – це дуже правильна ідея. Те, що в нас є незалежні журі, школи дебатів – це дуже круто й правильно, – наголосив Петро Порошенко учасникам. – Для мене мотивацією цього є наступне: нас 7 років годували розмовами, що країні потрібні нові обличчя. В результаті виявилося, що ніяких інших причин, крім нових обличч не потрібно. І в результаті хто потрапив у владу? Фотографи, водії, безробітні, люди з ринку. Зараз ми маємо у складі Верховної Ради людей, які нічого не розуміють, які за 30 тисяч доларів у місяць є звичайними кнопкодавами. Це жах. Наш підхід інший – ми вирішуємо проблему, про яку говорить вся Україна: кричуща некомпетентність теперішньої влади».

«Я мрію, щоб кожен наш представник був підготовленим, емоційним, компетентним, патріотичним, професійним, інтелігентним. Щоб він відчував плече свого друга по молодіжці, по партії. Щоб ви всі пишалися один одним», – розказав молоді лідер «Європейської Солідарності».

Після звернення розпочалася церемонія нагородження переможців турніру з дебатів. Третє місце отримала команда з Полтави, друге – з Миколаєва. А переможцем стала команда з міста Прилуки.

Європейська Солідарність

Про Захід