Попри війну коронавірус в Рівному не зникає

Опубліковано:

За даними Управління охорони здоров’я м.Рівне за минулий тиждень до міських закладів охорони здоров‘я надійшло на лікування 9 нових випадків захворівших на COVID-19 мешканців громади.

Нині на стаціонарному лікуванні в Рівненській центральній міській лікарні перебуває 4 особи, серед яких 1 житель Рівного, ще 18 рівнян отримують лікування амбулаторно під наглядом сімейного лікаря.

Медики наголошують: бути обережними потрібно не лише людині із лабораторно підтвердженим захворюванням, чимало оточуючих можуть бути інфікованими, проте не з діагностованим вірусом COVID-19. Така людина поширює вірус.

На жаль, чимало людей пов’язують таку симптоматику із застудою, переохолодженням чи іншими захворюваннями, проте насправді вже можуть бути активними носіями.

Велике прохання до всіх мешканців Рівненської територіальної громади: якщо у вас піднялася температура, виник кашель, надзвичайно сильна загальна слабкість, відчуття важкості в грудях – не йдіть на роботу, не сідайте в маршрутку, не спілкуйтеся зі знайомими, друзями. Адже ви в цей час можете виділяти вірус і становити небезпеку для навколишніх. При появі симптомів, які характерні для коронавірусу, необхідно обмежити контакт із оточуючими та звернутись до свого лікаря дистанційно.

Про Захід