Помер відомий січовик Карпатської України Юрій Шанта

Опубліковано:

Про це у мережі повідомила донька відомого січовика Карпатської України, Людмила.

“Дорогі, хочу поділитися з Вами сумною вісткою, деякі з Вас про це вже знають, що 13 січня 2021 р. 8:45 вечора упокоївся мій дорогенький татко, Юрій Шанта, не дочекавшись 103 років, які б припали 29 січня. Дякую Господові за Його велике милосердя, за всі ласки, опіку й охорону в багатьох небезпечних обставинах в час війни, за то що такий довгий вік прожив і міг цілий час бути вдома зі мною. І також за то, що так легко відійшов, без терпінь, болю.

Через Ковід у церкві є велике обмеження числа людей, тому, тим що бажають, можна буде дивитися пряму трансляцію онлайн в середу, 20 січня, 10:30 рано з церкви Св Покрови на вул. Leads (Ukrainian Catholic Church of the Holy Protection) в Торонті. Буде відкрите конто (правдоподібно в Будучності через Buduchnist Foundation), де замість квітів можна буде зложити пожертву на видання татової книжки “Бились хлопці, Хустові на Славу”, яку я зараз підготовляю до друку. Попрошу ласкаво за молитви за татка душу. Нехай в Бозі спочиває. Вічна йому пам’ять. Христос Раждається! Славім Його! Людмила Шанта, – йдеться в дописі.

Довідково:

Юрій Шанта, завзятий січовик Карпатської України, стовідсотковий патріот України, дожив віку, якого вдається досягти одиницям, незважаючи на важкі життєві випробовування. Його доля подібна до багатьох його ровесників, які боролися на різних фронтах, в різних країнах за незалежну Україну. Юрій Шанта боровся за незалежну частину України, бо ж такою була доля не одної етнічної української землі, які входили до різних держав.

Народився майбутній січовик -„останній із могиканів” Карпатської Січі, в селі Люта Великоберезнянського району на Закарпатті.

Про Захід