Помер професор УжНУ Ігор Студеняк

Опубліковано:

Про це йдеться на сайті Ужгородського національного університету. Про смерть доктора фізико-математичних наук, професора УжНУ , заслуженого працівника науки і техніки України стало відомо сьогодні. Чоловікові було 61 рік. Причини смерті наразі – невідомі.

Довідково:

Ігор Студеняк Народився 12 січня 1960 р. у м. Рахів Закарпатської області. Він був спеціалістом в області фізики твердого тіла, вів активну наукову роботу з вивчення оптичних властивостей напівпровідників, фероїків та суперіонних провідників з різними типами фазових переходів; дослідженню впливу на них різних типів розупорядкування кристалічної гратки, індукованих дією зовнішніх факторів; вивченню можливостей практичного застосування досліджуваних матеріалів в оптичних пристроях різного функціонального призначення.

Його роботи оприлюднені у провідних вітчизняних та зарубіжних наукових фахових журналах, а також оприлюднено на багатьох авторитетних міжнародних та всеукраїнських наукових конференціях. І.П. Студеняк є автором та співавтором більше 180 наукових праць та навчальних посібників.

Про Захід