Закарпатські новини Здоров'я Останні новини

Полосков пропонує закрити ринки, дитсадки, а початкові класи перевести на “дистанційку”

Анатолій Полосков, голова Закарпатської ОДА, зібрав сьогодні, 10 березня, позачергове засідання регіональної комісії ТЕБ та НС, інформує ОДА. 

«Сьогодні наш меседж для усіх такий: якщо є спалах коронавірусу, ми на нього реагуємо. Працюємо виважено і злагоджено». – сказав Анатолій Полосков.

На комісії ТЕБ та НС голова ОДА запропонував у разі наявності високого відсотка захворюваності на коронавірус територіально закрити продовольчі ринки, дошкільні навчальні заклади; перевести школярів початкових класів на дистанційне навчання; забезпечити людям можливість працювати дистадистанційно.

Члени регіональної комісії одноголосно підтримали керівництво Закарпатської ОДА. 

Наразі усі місцеві комісії ТЕБ та НС опрацьовують протокол регіональної комісії та самостійно приймають рішення щодо посилення карантинних обмежень. 

Сьогодні у Закарпатській області фіксують найбільшу цифру летальних випадків із початку пандемії. 

20 закарпатців не змогли побороти коронавірусну інфекцію минулої доби. 

На 99 відсотків заповнені усі реанімаційні відділення у лікарнях, які приймають хворих на коронавірус. На 69 відсотків заповнені лікарні пацієнтами з діагнозом COVID-19. В області таких медичних закладів – 17. 

На Закарпатті щодня розгортають додаткові ліжка. Сьогодні закуплено 100 кисневих концентраторів. Найбільш критична ситуація у Берегові, Чопі, Перечині, Ужгороді та Ужгородському районі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

26 + = 35