Політика

Політична партія «Рідний дім» представила свою команду в Ужгороді

Команда політичної партії «Рідний дім» представила кандидатів у депутати до Ужгородської міської ради. Молоді, амбітні, досвідчені та впевнені в собі – люди, що твердо вирішили: Ужгороду потрібна команда дії!

Валерій НАЙМАН  заступник начальника  управління патрульної поліції в Закарпатській області: “Я дуже добре знаю як Олександра Білака, так й інших членів команди. Так склалося життя, що ми співпрацюємо по своєму роду діяльності. Між нами завжди є розуміння. Це група лідерів, які прагнуть змін. Кожна людина тут досягла хороших результатів у своїй діяльності”.

Люди, що мають за плечима успішно реалізовані проекти, люди, що знають наскільки важлива стратегія. І що тільки вона допоможе Ужгороду стати кращим. Не випадкові кроки чи ситуативні рішення. Тільки чіткий і конкретний план. І він у команди є!

Під час зустрічі команда одноголосно підтримала висунення кандидатури Олександра Білака на пост міського голови Ужгорода. Кажуть це людина дії, яка вміє згуртувати успішних людей.

Надія ДЬОЛОГ чемпіонка України, Європи та світу з фехтування на візках: “Я мала тісну співпрацю в деяких проектах з Олександром Павловичем. Я знаю його як людину, яка якщо дає слово, то вона його виконує. А це дуже вагомо насправді”.

Попереду важка боротьба. Олександр Білак закликав конкурентів проводити її чесно. Каже готовий до дебатів і змагань.

Олександр БІЛАК лідер політичної партії «Рідний дім» на Закарпатті: “Ця боротьба буде не легкою. Я розумію, що уже сформувалася трійка лідерів, куди входжу я, діючий міський голова Богдан Андріїв та постійний кандидат на посаду міського голови – Віктор Щадей. І ці кандидати складають достойну конкуренцію. Саме головне, щоб ця конкурентна боротьба була чесною і відкритою. Аби ми змагалися на рівні ідей і команд, а не просто декларували гасла і бренди. + Я готовий до цієї боротьби і однозначно впевнений у перемозі!”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

88 − = 81