Поліція Прикарпаття проводить досудове слідство за фактом падіння спортивного літака на Коломийщині

Опубліковано:

Франкіська поліція продовжує встановлювати всі обставини аварії, у якій загинуло четверо осіб.

Нагадаємо: 28 липня о 13:40 на лінію 102 надійшло повідомлення, що у селі Шепарівці Коломийського району на приватний будинок упав спортивний літак.У результаті загинув пілот і три пасажири-іноземці.

У ході проведення слідчих дій правоохоронці встановили осіб загиблих: 60-річний пілот, мешканець Коломийського району, і троє 20-річних пасажирів-іноземців (двоє – громадяни США, ще один – Великої Британії).

Попередньо встановлено, що іноземці у приватного підприємця, який має ліцензію на проведення польотів та право керування літаком, замовили екскурсійний політ у складі групи з трьох осіб.

На місце події прибули спеціалісти Національного бюро з цивільної авіації для проведення додаткового огляду. Тіла загиблих направлено на судово-медичну експертизу для встановлення причини смерті.

Слідчі обласного управління поліції призначили ряд експертиз, зокрема для встановлення технічного стану повітряного судна, перевірки якості палива, яким заправлявся літак.

Слідчі здійснюють досудове розслідування, у рамках розпочатого кримінального провадження за ч. 3 ст. 281 (Порушення правил повітряних польотів) Кримінального кодексу України.

Поліція детально з’ясовує всі причини та обставини аварії,повідомляє поліція Франківщини.

Про Захід