Новини Західної України

Поліцейський врятував двох тернополянок, які провалилися під лід на озері

Ддізнавач Шумського відділення поліції Микола Пилип’юк разом з дружиною прогулювалися набережною Тернопільського ставу. Чоловік побачив, як поблизу берега під лід провалилася жінка, інша теж опинилася у воді. Лейтенант поліції, не роздумуючи, кинувся допомагати їм вибратися з крижаної пастки.

“Я помітив, як молода жінка опинилася у воді, старша кинулася її рятувати, не втрималася та впала. Часу на роздуми не було, я боявся, щоб жінка з головою не пішла під воду та почав її витягувати”, – каже поліцейський.

(для перегляду фото оновіть сторінку)

Швидка та вчасна реакція поліцейського допомогла запобігти трагедії. Свідком інциденту став тернопільський журналіст Борис Машлянка. Він розповідає, що того дня на набережній було багато людей, а швидко зреагував лише молодий чоловік.

Хлопчина виявився фізично підготовлений, одним рухом витягнув жінок з води та врятував їхнє життя.

Місце, де провалилися жінки, вкрито тонкою кригою. Тернополянин Володимир Сьомир, який часто рибалить на водоймі, припускає, що там була ополонка і жінки не помітили її.

Микола Пилип’юк працює в поліції три роки. Свій вчинок особливим не вважає. Певен, на його місці кожен зробив би так само. За проявлену відвагу керівництво Нацполіції Тернопільщини вирішило нагородити поліцейського. Відзначать його і рятувальники.

Поліція Тернопільської області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

41 − = 33