Поліцейські взяли участь у заході «Успішна жінка Закарпаття»

Опубліковано:

Сьогодні, 21 листопада, працівники Головного управління Нацполіції в Закарпатській області та Уповноважена голови Національної поліції із забезпечення прав в краї активно долучились до проекту організованому департаментом соціального захисту населення обласної держадміністрації.

Співпраця державних органів з міжнародними організаціями відкрила багато можливостей для активних жінок Закарпаття – через тренінги, проекти, грантові програми та інші заходи реалізувати свої задуми та ідеї.

Уповноважена голови Національної поліції із забезпечення прав людини в Закарпатській області Тетяна Щерба розповіла закарпаткам про особливості роботи жінки-поліцейської, щоденні складнощі та переваги служби.

Головний спеціаліст сектору психологічного забезпечення ГУНП в Закарпатській області майор поліції Віолетта Колісник поділилася своїм секретом успіху: «Якщо ти хочеш бути конкурентоспроможним і тим паче корисним, потрібно постійно навчатися і опановувати щось нове. Служба в поліції – це не тільки щоденна кропітка робота, а й шанс постійно вдосконалюватись, отримувати нові знання, розвиватися як особистість і йти в ногу з часом».

Також на заході мова йшла про гендерну рівність в Україні, забезпечення прав жінок на усіх рівнях суспільства. Під час семінару жінкам надавались консультації щодо питань дискримінації та захисту своїх прав.

Відділ комунікації поліції Закарпатської області

Про Захід