Поліцейські Рівненщини розшукують злочинця (Фото, Відео)

Опубліковано:

Поліцейські встановлюють місце знаходження підозрюваного у скоєнні злочинів за трьома статтями КК України громадянина Омельчука Валентина Валентиновича, 15.06.1999 р.н., жителя м. Рівне, який переховується від органів досудового розслідування.

Якщо вам відома будь-яка інформація щодо можливого місця знаходження розшукуваного чи факти вчинення протиправних дій угрупуванням або ви потерпіли від їхньої злочинної діяльності, просимо звертатися до управління стратегічних розслідувань в Рівненській області за адресою: м. Рівне, вул. Пушкіна, 4 або надсилайте інформацію на електронну адресу: [email protected] чи за номером телефону: 0689510898.

Раніше повідомлялось щодо результатів документування вказаної групи осіб, а саме щодо проведених обшуків та повідомлення про підозру організатору та його двом спільникам. Нагадаємо, що зловмисники шляхом вимагання та розбійного нападу заволоділи грошовими коштами на суму понад 80 тисяч доларів США. Крім цього, усі протиправні дії фігуранти поєднували з погрозами фізичного насильства та застосуванням зброї.

Так, 26 жовтня, за оперативного супроводу УСР в Рівненській області, слідчими СУ ГУНП в Рівненській області в залежності від участі у злочинах було повідомлено трьом особам про підозри за кількома статтями Кримінального кодексу України: ч. 3 ст. 187 (розбій), ч. 2 ст. 189 (вимагання), ч. 4 ст. 296 (хуліганство) Кримінального кодексу України.

За матеріалами УСР в Рівненській області ДСР НПУ

Про Захід