Поліцейські Прикарпаття розшукали безвісти зниклого пенсіонера

Опубліковано:

Правоохоронці не припиняли пошуки зниклого 83-річного мешканця Дніпропетровської області ні на мить. Через 11 годин поліцейським таки вдалося розшукати чоловіка в лісовому масиві поблизу смт. Ворохта. Виснаженого пенсіонера госпіталізували до лікувального закладу.

29 грудня близько 23:30 години до поліції Яремчанщини надійшло повідомлення від фельдшера одного із санаторіїв, що в смт. Ворохта один із відпочиваючих покинув територію закладу.

До пошуків одразу ж задіяли особовий склад Яремчанського відділення поліції, працівників кінологічної служби зі службовою собакою. Правоохоронці обстежили берег місцевої річки, присадибні ділянки, поля, лісові масиви, нежилі приміщення та закинуті господарства.

Сьогодні, 30 грудня, близько 11 години поліцейські розшукали чоловіка в лісі поблизу смт. Ворохта. З ним все гаразд, наразі він не зміг пояснити, що з ним трапилося.

Каретою швидкої допомоги чоловіка доправили до Ворохтянської міської лікарні. Наразі його станом здоров’я будуть опікуватися медики.

Поліція Івано-Франківської області

Про Захід