Поблизу кордону з Польщею львівські прикордонники виявили трьох жінок

Опубліковано:

Нещодавно ділянку українсько-польського кордону посилено кінологами із службовими собаками із Кінологічного навчального центру. А,сьогодні опівночі, прикордонний наряд, у складі військовослужбовців строкової служби, затримав трьох незаконних мігрантів поблизу населеного пункту Мігово Старосамбірського району, що на Львівщині.

За допомогою службового собаки охоронці рубежу, вийшли на слід правопорушників та затримав їх буквально за кілька десятків метрів від кордону з Польщею. Вони саме збиралися подолати загороджувальний паркан. Далеко втекти від правоохоронців не вдалося.

Троє жінок без документі, як згодом з’ясувалось, дві громадянки Іраку і одна Сирії намагалися дістатися сусідньої країни в обхід пункту пропуску.

З метою припинення правопорушення та притягнення до адміністративної відповідальності, нелегалів доставили у спецприміщення відділу «Смільниця ». Після з’ясування усіх обставин їх притягнуть до відповідальності за ч.2 ст.204-1 КупАП «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України». Крім того, ведуться пошукові заходи щодо виявлення осіб, які можливо причетні до сприяння їх переміщення через кордон.

Львівський прикордонний загін

Про Захід