Платне паркування в Ужгороді: відзавтра штрафуватимуть порушників

Опубліковано:

Відзавтра, 15 лютого, в Ужгороді штрафуватимуть водіїв, які не сплатять за паркування на місцях для платного паркування на вулицях Олександра Фединця та Льва Толстого.

За паркування на площі Жупанатській без плати наразі не штрафуватимуть – тут ще тривають завершальні технічні роботи.

Місця для платного паркування позначені відповідною дорожньою розміткою та дорожніми знаками.

Як інформувалося, в Ужгороді платне паркування запровадили на окремих місцях для паркування на трьох локаціях – вулицях Олександра Фединця, Льва Толстого та площі Жупанатській.

Вартість години паркування – 25 гривень.

Плата стягується у період із 8:00 до 19:00 у будні, у вихідні паркування безкоштовне. Тарифікація погодинна, перші 10 хвилин – безкоштовно.

Оплата наразі здійснюється :1) готівкою в терміналах Easy Pay (на локаціях з платним паркуванням вони синього кольору);2) безготівково можна оплатити в додатку “Smart Uzhhorod”Наразі додаток доступний в Google Play та до кінця тижня буде в App Store.

Паркування для людей з інвалідністю – безкоштовне, для цього є спеціально відведені місця із позначками.

Працюють і над тим, щоб ужгородці, які проживають на цих вулицях, та підприємці, які мають тут офісні приміщення, могли придбати абонемент на паркування зі знижкою – на місяць, пів року чи рік. Оператором платного паркування є комунальне підприємство «Ужгородпарксервіс».

Про Захід