Пікет під Львівською міськрадою: вимагали відкрити магазини одягу та взуття (Фото)

Опубліковано:

Заступник міського голови з питань розвитку Андрій Москаленко зустрівся з пікетувальниками, які вимагають негайного відкриття у Львові магазинів одягу та взуття, та пояснив, чому наразі таке рішення не може бути прийнятим.

«Впродовж останнього тижня відбувся суттєвий ріст захворюваності. Одного дня Львів навіть був лідером в Україні за кількість підтверджених випадків коронавірусу. Сьогодні відбулося засідання міської комісії з питань ТЕБ і НС, на якому було прийнято ряд пом’якшень карантинних заходів для перукарень, салонів краси та стоматологічних кабінетів. Щодо відновлення роботи магазинів, які займаються торгівлею одягом, білизною та взуттям, то за рекомендацією імунологів та інфекціоністів такого рішення сьогодні не приймалось. Ми будемо продовжувати слідкувати за динамікою збільшення кількості захворілих, і якщо вона буде послаблюватись, якщо буде схвальна позиція медиків, то ми зможемо прийняти рішення, визначене на рівні держави. Ми керуємо вимогами уряду та адаптуємо до тих реалій, які є безпосередньо у нашому місті», – наголосив Андрій Москаленко.

У свою чергу учасники пікету передали заступнику міського голови своє звернення з вимогою якнайшвидше дозволити магазинам відновити свою діяльність.

Львівська міськрада, фото: Роман Балук

Про Захід