Закарпатські новини Соціум

Підземний паркінг на площі Поштовій: ужгородців кличуть на публічну консультацію

Ужгород, як і більшість міст України, перевантажений транспортними засобами. Особливо гострою ця проблема є в центрі міста, адже саме тут зосереджені основні адміністративні будівлі, багато комерційних та освітніх закладів, але немає достатньої кількості паркувальних місць. Це, в свою чергу, призводить до стихійного паркування авто в непристосованих місцях та/або створює перешкоди для безпечного руху, інформує міська рада.

Ужгородська міська рада хоче дізнатися думку мешканців міста щодо можливого будівництва підземного багаторівневого паркінгу на площі Поштовій. Паркінг має бути побудований в межах об’єму площі та зі збереженням наземної функції, як громадського простору.

На офіційному сайті Ужгородської міської ради створено рубрику «Публічні консультації» (http://rada-uzhgorod.gov.ua/publichni-konsultatsiyi/), де до 25 березня можна взяти участь у голосуванні.

Ужгородців запрошують відповісти на запитання: «Яка ваша думка щодо будівництва підземного багаторівневого паркінгу на площі Поштовій?».

Варіанти відповіді:

1) підтримую

2) не підтримую.

Зробити вибір можна за допомогою ресурсу «Ваша думка» (https://vdmk.org/4469) або ж надіславши SMS (вартість – за тарифами кожного з операторів) на номер +38 (093) 177-00-35 такого змісту: «4469 пробіл і номер обраного варіанту».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

55 + = 65