Підтоплення на Закарпатті: ситуація станом на вечір

Опубліковано:

​​Оперативна інформація щодо наслідків погіршення погодних умов  на території Закарпатської області 

Станом на 17:00 внаслідок інтенсивних опадів, підняття паводкових вод та поверхневого стоку було підтоплено 160 дворогосподарств, 34 житлові будинки та 3 приміщення трансформаторних підстанцій на території  Берегівського, Хустського, Рахівського, Тячівського та Мукачівського районів.

У зоні житлових будинків в Тячівському районі сталися зсуви, а саме: 

    • в с.Німецька Мокра, вул. Марії Терезії, через перезволоження відбувся зсув ґрунту на будинок. О 16:30 наслідки зсуву ліквідовано органами місцевого самоврядування.

    • в с. Тарасівка, вул. Шевченка, через перезволоження відбувся зсув ґрунту до будинку. Роботи з ліквідації тривають.

Проїзд по автомобільних шляхах області:

5 січня о 10:30 внаслідок підняття грунтових вод було підтоплено дорогу місцевого значення  В. Комяти-Шаланки Берегівського району, протяжністю 100 м та висотою до 20 см.

5 січня о 09:20 внаслідок підняття грунтових вод було підтоплено дорогу місцевого значення в с. Тячівські лази, Тячівського району протяжністю 300 м, висотою 25 см та місцями висотою до 40 см. Для розчищення місцевих потічків залучено 1 екскаватор місцевої громади. Проїзд забезпечений, вода сходить самопливом.

Внаслідок інтенсивних дощів та підвищення рівня води, стався вихід річки Боржава на заплаву в с. Вільхівка, Зарічанської ТГ, Хустського району. Внаслідок чого підтоплено 55 гектарів сільськогосподарських угідь с. Вільхівка.

Роботи по відкачці води з підтоплених територій та дворогосподарств тривають.  На місцях працюють підрозділи ГУ ДСНС України у Закарпатській області. Залучено 7 одиниць техніки, 8 мотопомп та 35 чоловік особового складу. Інформація щодо наслідків негоди уточнюється. На місцях працюють спеціальні комісії, які здійснюють подворові обходи громадян.

ДСНС у Закарпатській області

Про Захід