Підписання першого гуцульського договору на Закарпатті, віцечемпіонство з п’ятиборства спортсмена зі Львівщини та ДТП у Франківську

Опубліковано:

У селищі Ясіня відбулася ще одна дуже важлива подія – підписання першого гуцульського договору про співробітництво територіальних громад Гуцульщини у формі реалізації спільних проєктів «Гуцул Етнос».

«Підписання даного договору дозволить створити конкурентоспроможний туристичний продукт, збільшити туристичні потоки, що забезпечать значний внесок у соціально-економічний розвиток територіальних громад шляхом збільшення дохідної частини бюджету, збільшення кількості робочих місць, а також створення сприятливих умов для відпочинку мешканців і гостей громад за умов збереження і раціонального використання культурного-історичної та природної спадщини!», – зазначив голова Ясінянської селищної ради Андрій Делятинчук.

Спортсмен Навчально-спортивної бази літніх видів спорту поступився лише на 10 років старшому киянину Денису Павлюку. У Києві завершився чемпіонат України з сучасного п’ятиборства, де срібним призером серед чоловіків став 19-річний представник Львівщини Юрій Ковальчук. Про це повідомляють в управлінні молоді і спорту Львівської ОДА.

Як повідомляють очевидці в оперативному чаті 112, аварія сталася біля 8:00 на вулиці Тролейбусна, де не розминулися міська маршрутка та легковий автомобіль.

Про Захід