Підприємців Львівщини попередили про покарання за завищення цін на соціально значущі продукти

Опубліковано:

Ще у січні Кабінет Міністрів України встановив торговельну надбавку для соціально значущих продуктів – не вище 10%. Підвищувати ціни вище цього рівня підприємцям не можна. 

Про це повідомив начальник Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький.

”Шановні жителі Львівщини, звертаю вашу увагу, що вартість соціально значущих продуктів харчування у місцях торгівлі має залишатись такою як 23 лютого. Наша держава вже десятий день перебуває у воєнному стані. У таких реаліях завищення цін слід розцінювати як мародерство”, – наголосив Максим Козицький.

На Львівщині за цінами на соціально значущі продукти постійно стежить Головне управління Держпродспоживслужби нашої області. Якщо порушення виявляють, підприємства притягають до відповідальності відповідно до Законів України «Про захист прав споживачів», «Про ціни і ціноутворення» та до адміністративної відповідальності, відповідно до Кодексу України про адміністративні правопорушення.

”Нагадаю, до соціально значущих належать такі продукти: хліб житньо-пшеничний, батон, крупа гречана, борошно пшеничне (вищий сорт), цукор пісок, макаронні вироби вітчизняного виробництва (вермішель з борошна вищого сорту), молоко пастеризоване жирністю 2,5% (у плівці), яйця курячі категорії С1, птиця (тушка куряча), масло вершкове жирністю 72,5%”, – додав Максим Козицький.

Куди повідомляти про завищені ціни?

• Держпродспоживслужба
електронна пошта: [email protected]
Номер телефону: 050 230 04 28, 096 000 98 23

• Територіальні органи Держпродспоживслужби
Офіційна сторінка: dpss.gov.ua.
Електронна пошта: [email protected]
Номер телефону: 032 261 36 90

Львівська ОВА

Про Захід