Підприємця, який шахрайством заволодів землею на Закарпатті, засудили до 5 років тюрми

Опубліковано:

За публічного обвинувачення Тячівської окружної прокуратури місцевого підприємця засуджено до 5 років позбавлення волі за шахрайство в особливо великих розмірах (ч. 4 ст. 190 КК України). Також суд ухвалив конфіскувати усе належне чоловікові майно.

У судовому засіданні прокурор довів, що обвинувачений шахрайським шляхом заволодів землею в смт. Буштино. Її площа складала 1,6 га, а ринкова вартість на той момент – майже 1,5 млн грн. Не зважаючи на відсутність законних підстав, чоловік одержав у приватну власність вказану ділянку для ведення особистого селянського господарства на основі фіктивного рішення селищної ради.

У подальшому він звернувся до проєктної організації для виготовлення документації із землеустрою. Землі зареєстрували за обвинуваченим, після чого він відчужив їх третій особі. На час слідства та судового розгляду ділянка була арештована.

Вступ вироку в законну силу очікується.

Примітка: вирок суду першої інстанції набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, встановленого КПК України, якщо таку скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після ухвалення рішення судом апеляційної інстанції (ст. 532 КПК України).

Пресслужба прокуратури Закарпатської області

Про Захід