Під час нічної пожежі в багатоповерхівці в Івано-Франківську евакуювали 16 людей (Фото)

Опубліковано:

10 липня о 02:32 до рятувальників поступило повідомлення про те, що в місті Івано-Франківськ по вул. Довженка, з під’їзду 6-поверхового будинку виходить сильний дим.

До місця негайно виїхали рятувальники першої Державної пожежно-рятувальної частини та рятувальники частини спеціальної пожежної техніки.

Прибувши до місця,було встановлено,що горять речі домашнього вжитку в кімнаті та балконі квартири на 1 поверсі 6 поверхового житлового будинку, на площі 20 м.кв.

Через сильне задимлення, на пожежі працювали 3 ланки газодимозахисної служби.Під час ліквідації пожежі ,за допомогою автодрабини та по сходовій клітці рятувальниками врятовано 8 мешканців будинку, з них 3 дітей, та проведено евакуацію 16 мешканців, з них 4 дитини.

О 03.06 – пожежа була локалізована та о 03.13 –оперативно ліквідована. Всього до ліквідації пожежі було залучено 20 рятувальників, та 6 одиниць техніки.

На пожежі працювала чергова зміна Оперативно-координаційного центру ГУ ДСНС України у області.До прибуття підрозділів з місця пожежі каретою швидкої медичної допомоги госпіталізовано жінку,власницю квартири.

Причина виникнення пожежі наразі встановлюється.

ГУ ДСНС в Івано-Франківській області

Про Захід