Петра Порошенка очікують в Україні 17 січня не тільки прокурори, а й український народ

Опубліковано:

П’ятий Президент України кілька днів тому заявив, що повернеться на батьківщину 17 січня і візьме участь в судових засіданнях. Готуються зустрічати Петра Порошенка не тільки прокурори і судді, а й прості українці, які розуміють увесь фарс вчинків діючої влади і готові підтримати лідера «Європейської Солідарності».

На Рахівщині у селищі Великий Бичків брифінг дали очільники Закарпатського осередку партії, які поділились своїми баченням наслідків політичного тиску та переслідувань з боку «зеленої» влади.

За словами голови Закарпатської ТО партії «Європейська Солідарність» Іванни Климпуш-Цинцадзе, сьогодні відбувається атака влади на Конституційний суд України, на свободу слова, а також прагнення влади підім’яти під себе всі правоохоронні структури і використовувати їх як інструменти тиску на незгодних із позицією влади:

«Все це ланки одного ланцюга. В тому числі і переслідування та намагання заарештувати і самого 5-го президента України Петра Порошенка як лідера демократичної опозиції, і його активи. Ми бачимо, що це ні що інше, як політично вмотивована атака на опонентів. Я переконана, що демократичний світ цього теж не буде терпіти. Як і українське суспільство».

Ірина Мацепура, голова фракції «Європейська Солідарність» у Закарпатській облраді додала, що те, що робить сьогодні влада – реакція на популістичні запити суспільства:

«Зараз при владі група відчайдухів-популістів. Вони не мають ні інтелектуальної підготовки, ні підготовки державного управління і взагалі будь-яких навичок управління державою. Тому, з моєї точки зору, ми бачимо абсолютно чітке реагування виключно на запити популізму».

«Я завжди кажу: дай дурню владу і він собі голову зламає. Ми бачимо, що йде загострення політичної боротьби, підняття ставок, – наголосив депутат Рахівської районної ради Володимир Саїк.

Нагадаємо, у понеділок, 17 січня, увага в Україні буде прикута до київського аеропорту “Жуляни”. Саме там очікують приліт голови партії “Європейська Солідарність” Петра Порошенко. Високий інтерес до цієї події насамперед пов’язаний з бажанням діючої влади арештувати 5-го Президента.

Про Захід